*** با توجه به اتمام مهلت زمان ثبت نام آنلاین و انجام کارهای تدارکاتی جهت برگزاری کنگره، آن دسته از عزیزان که تقاضای ثبت نام و شرکت در کنگره دارند می توانند روز کنگره و در محل برگزاری ثبت نام نمایند. با تشکر ***

 

اساتید و همکاران گرامی،

ما صمیمانه از شما دعوت می کنیم که در شانزدهمین کنگره اعصاب کودکان ایران و سومین کنگره بین المللی تکامل عصبی کودکان و که در تاریخ 24 لغایت 26 شهریور ماه سال 1395 در شهر تبریز، توسط دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار خواهد گردید، شرکت نمایید.

در کشورهای زیادی از دنیا میلیون ها کودک با ریسک فاکتورها، مشکلات و اختلالات تکاملی زندگی می کنند که قادر نیستند همانند همسالان سالم خود به پتانسیل های عملکردی خود برسند. این کنگره می خواهد نقش خود را هر چند کوچک در کمک  به این کودکان از طریق برگزاری گردهمایی ها و آگاه سازی و افزایش مهارتهای عملکردی پزشکان، تراپیست ها و محققانی که با این کودکان سر و کار دارند، ایفا نماید.

این کنگره با همکاری صمیمانه انجمن ملی پزشکان اعصاب کودکان ایران، انجمن بین المللی پزشکان اعصاب کودکان (ICNA) و حمایت های بی دریغ دانشگاه علوم پزشکی تبریز، مرکز تحقیقات سلامت کودکان تبریز،  معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، دفتر سلامت جمعیت ،خانواده و کودکان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دفتر یونیسف در ایران برگزار می گردد.

موضوع اصلی کنگره شناسایی و مداخله زود هنگام کودکان مبتلا به اختلالات تکاملی و آموزش والدین بعنوان رکنی از ارکان اصلی تشخیص و مداخله در این اختلالات خواهد بود. این کنگره هدف گذاری خود را بر تبادل اطلاعات علمی و عملیاتی، عملکرد مبتنی بر شواهد و تاثیر گذاری بر سیاستهای کشوری قرار داده است.

افراد مختلف با زمینه های مختلف تحصیلی که نقطه مشترک آنها داشتن دغدغه ذهنی در کمک به این کودکان است، در این کنگره گردهم خواهند آمد، این افراد طیف گسترده ای از دیسیپلین های مختلف مثل فوق تخصصین نورولوژی کودکان، تخصص های  بیماریهای کودکان، شنوایی شناسی، کاردرمانی، روانشناسی بالینی و کودکان استثنایی، والدین این کودکان، پزشکان خانواده و سایر متخصصان خواهند بود.

سخنرانان صاحب نامی از ایران، اروپا، امریکای شمالی و استرالیا در این کنگره سخنرانی نموده و حضور خواهند داشت.

 

*** ما مشتاقانه منتظر دیدار شما در شهر تاریخی تبریز می باشیم ***
 

راهنمای تهیه پوستر چکیده مقالات جهت ارائه در کنگرهبرای دریافت پوستر در سایز اصلی کلیک نمایید.
کلیه حقوق متعلق به دبیرخانه کنگره می باشد.