به اطلاع تمامی ارسال کنندگان محترم مقالات میرساند، در صورتی که تاکنون نسبت به واریز مبلغ مربوطه و ارسال فیش اقدام نفرموده اید، مهلت ارسال فیش واریزی برای مقالات پذیرفته شده تا ساعت ۱۱ روز یکشنبه مورخ ۹۵/۸/۱۶ تمدید شد .  در صورت عدم دریافت فیش، مقاله مربوطه از کتابچه کنگره حذف خواهد شد.

شرکت کنندگان گرامی میتوانید از طریق لینک زیر به اسلایدهای علمی دسترسی یابید...


هزینه شرکت 3 روزه دستیاران تخصصی و فوق تخصصی تمامی رشته های پزشکی مبلغ 1.000.000 ریال میباشد.

فرآیند دریافت مقالات علمی شروع شد...
مهلت ارسال مقالات: 20 مهر ماه 1395

مهلت ارسال آثار تا ۱۰ آبان تمدید شد


آدرس محل برگزاری کنگره:
تبریز - خیابان گلگشت - پشت بیمارستان امام رضا (ع) - دانشکده پزشکی تبریز - تالار شهید شایانمهر


آدرس ایمیل کنگره:
Tbz.Patho2016@yahoo.comهزینه ثبت نام

 به اطلاع کلیه ارائه دهندگان مقاله و شرکت کنندگان گرامی میرساند که مبلغ 1.000.000 ریال از بابت هزینه ثبت نام به شماره حساب 0350363551006 بانک ملی و یا شماره کارت 6673-4655-9917-6037  به نام آقایان دکتر امیرطاهر افتخارالسادات و دکتر محمد خانشی واریز نموده و پس از ورود به بخش کاربران و وارد نمودن نام کاربری و گذرواژه،  مشخصات فیش پرداختی را در قسمت مربوطه در صفحه خود وارد نمایید. 
هر شرکت کننده میتواند تا 2 مقاله را با پرداخت این مبلغ ارسال نماید. برای مقالات سوم به بعد به ازای هر مقاله مبلغ 500.000 ریال افزوده میشود. به عنوان مثال مبلغ پرداختی شرکت کننده محترم ای که دارای 1 مقاله است مبلغ 1.000.000 ریال، 2 مقاله 1.000.000 ریال، 3 مقاله 1.500.000 ریال، 4 مقاله 2.000.000 ریال و ... میباشد.
سپس عکس و یا اسکن فیش را به ایمیل کنگره ارسال نمایید. در صورتیکه مقاله خود را ارسال نموده اید،  قبل از فرستادن فیش، کد مقاله مربوطه را که توسط سیستم دریافت مقالات ارائه میشود، بر روی فیش مربوطه بنویسید.
اصل فیش را نیز تا روز کنگره جهت تحویل به دبیرخانه کنگره نزد خود نگه دارید.

با توجه به افزایش روزافزون شیوع و ابتلای به سرطان پستان در کشورمان و نقش موثر روش های غربالگری در تشخیص زودرس سرطان پستان و تاثیر چشمگیر درمان های جدید در موارد زود تشخیص داده شده سرطان پستان و همچنین در پیشگیری از وقوع متاستازهای دوردست غیرقابل درمان، برگزاری چنین کنگره هایی در باز شدن دیدگاه ها و راهکارهای جدید در تشخیص زودرس و درمان این سرطان مهاجم انسانی و کاهش بار تحمیل شده به بیماران و عوارض ناخواسته غیر قابل درمان این سرطان مهاجم تاثیر بسزایی خواهد داشت.
این کنگره برای اولین بار با همکاری IAP (آکادمی بین المللی پاتولوژی) و با حضور برجسته ترین اساتید بین المللی صاحب نظر در حوزه سرطان پستان در ایران برگزار میگردد که امید است گام های موثری در راستای اعتلای علوم مربوطه برداشته شود.