::  اطلا عیه ها ::

line_separator.gif

arrow.jpg اطلاعیه 7: شرکت کنندگان محترمی که مایل هستند در انجمن ایمونولوژی و آلرژی ایران عضو شوند، مدارک مورد نیاز در فرم درج شده در قسمت خبر را جهت ثبت نام در این انجمن، در روز سمینار به همراه داشته باشند.

arrow.jpg اطلاعیه 6:
کلیه عزیزانی که در کارگاه تولید آنتی بادی مونوکلونال موشی و انسانی ثبت نام نموده اند، لطفاً در روز برگزاری کارگاه، روپوش سفید به همراه داشته باشند.

arrow.jpg اطلاعیه 5: با توجه به استقبال قابل توجه در ثبت نام سمینار ایمونولوژی تومور و سمینار تشخیص و درمان آلرژی، زمان ثبت نام تا تاریخ 30/1/90 تمدید شد.

arrow.jpg اطلاعیه 4:
با توجه به تکمیل ظرفیت کارگاه تولید آنتی بادی مونوکلونال موشی و انسانی، مؤکدا حضور اساتید و دانشجویان محترم می رساند ثبت نام در کارگاه انجام نخواهد شد. 

arrow.jpg
اطلاعیه 3: احتراما به اطلاع اساتید و دانشجویان محترم می رساند که به علت تکمیل ظرفیت کارگاه تولید آنتی بادی مونوکلونال موشی و انسانی، ثبت نام های جدید برای کارگاه بعدی منظور خواهد شد ضمنا زمان برگزاری آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

arrow.jpg   اطلاعیه 2:
از ثبت نام کنندگان محترم تقاضا می شود هنگام حضور در سمینار و یا کارگاه فیش های بانکی را به همراه داشته باشند.


arrow.jpg  اطلاعیه 1:
 استفاده از تسهیلات خوابگاهی ویژه ثبت نام کنندگان در قسمت کاربری اختصاصی راه اندازی شد. 

line_separator.gifsharayet allergy.jpg sharayet tummor.jpg 


sharayet kargah.jpg
 
arrow.jpg محل برگزاری سمینار ایمونولوژی : تبریز ◊ خیابان دانشگاه ◊ مجتمع تحقیق و توسعه دانشگاه علوم پزشکی تبریز (ساختمان پشمینه )


 

 

(شماره حساب  0106254431000  بانک ملی شعبه بلوار کشاورز تهران  کد190

به نام انجمن ایمونولوژی و آلرژی ایران)